Sjekk sesongens langrennslandslag her

Norges Skiforbund har uttatt utøvere på menn allround, menn sprint, kvinner elite, samt IPC foran 2017-2018-sesongen.

Menn, sprint
Eirik Brandsdal, Kjelsås IL
Pål Golberg, Gol IL
Sindre Bjørnestad Skar, Bærums Verk og Hauger IF
Sondre Turvoll Fossli, Hokksund IL
Håvard Solås Taugbøl, Lillehammer Skiklub
Johannes Høsflot Klæbo, Byåsen IL

Menn, allround
Martin Johnsrud Sundby, Røa IL
Niklas Dyrhaug, Tydal IL
Sjur Røthe, Voss IL
Hans Christer Holund, Lyn Ski
Finn Hågen Krogh, Tverrelvdalen IL
Didrik Tønseth, Byåsen IL
Emil Iversen, IL Varden Meråker
Simen Hegstad Krüger, Lyn Ski
Petter Northug jr., Strindheim IL

Kvinner, elite
Marit Bjørgen, Rognes IL
Kathrine Harsem, IL Varden Meråker
Ingvild Flugstad Østberg, Gjøvik Skiklubb
Maiken Caspersen Falla, Gjerdrum IL
Heidi Weng, IL i BUL
Ragnhild Haga, Åsen IL
Kari Øyre Slind, Oppdal IL

IPC, elite
Trygve Toskedal Larsen, Avaldsnes IL
Nils Erik Ulset, Tingvoll IL
Håkon Olsrud, Nordbygda/Løten Ski
Eirik Bye (Arvid Nelson), Oppegård IL
Birgit Skarstein, Frol IL

IPC, rekrutt
Thomas Karbøl Oxaal, Sauda IL
Knut Sørskår, Plogen SK
Johannes Birkelund, Oppegård IL
Alexander Letrud, Øyer-Tretten IF
Magnus Rød, Stokke IL
Isabell Valen, Innstrandens IL
Vilde Nilsen, Tromsø Skiklubb/Tromsø Skiskytterlag

Foreløpige samlingsplaner
Menn, allround
2.-5. mai: Sjusjøen
27. mai -2. juni: Sognefjellet
17.-23. juni: Sognefjellet
2.-7. august: Meråker
23. august – 13. september: Seiser Alm/Stelvio/Livigno
27. september – 3. oktober: Oslo
18. oktober – 7. november: Val Senales

Menn, sprint
2.-5. mai: Sjusjøen
27. mai -2. juni: Sognefjellet
25. juni – 2. juli: Oppdal
2.-7. august: Meråker
25. august – 8. september: Pontresina/Livigno
24. september – 1. oktober: Molde
18. oktober – 2. november: Val Senales

Kvinner, elite
2.-5. mai: Sjusjøen
27. mai -2. juni: Sognefjellet
19.-24. juni: Samling
3.-9. august: Samling
23. august – 5. september: Høydesamling
24.-29. september: Kvitfjell
10.-11. oktober: Oslo
18. oktober – 2. november: Val Senales

Rekrutt
21.-26. mai: Oslo
4.-9. juni: Sognefjellet
24.-30. juni: Bø/Lifjell
2.-9. august: Med elitelagene
26-31. august: Samling med junior
18.-23. september: Regionsamling
6.-10. oktober: Oslo
18. oktober – 2. november: Val Senales

Junior
16.-21. juni: Sognefjellet
28. juli – 4. august: Sjusjøen
17.-18. august: Oslo
28. august -2. september: Samling med rekrutt
19.-24. september: Meråker
6.-10. oktober: Larvik
10.-15. november: Geilo

IPC
29. april – 5. mai: Sjusjøen
27. mai -2. juni: Sognefjellet
19. -25. juni: Torsby
7. august -13. august: Lillehammer
4.-10. september: Meråker
2.-8. oktober: Torsby
4.-12. november: Beitostølen